Nova tähendab uut, nooruslikku ja säravat. Iseloomustades täiuslikult vanalinna piiril paiknevat modernset uusarendust, mis särab nime vääriliselt.

Nova maja ühendab endas südalinnas asuva kaasaegse arhitektuuri ja urbanistliku keskkonna, luues vanalinna ja Kalamaja piirile kõikide mugavustega kaasaegsed korterelamud. Kopli 4a ja 6 rajatavaid hooneid iseloomustavad läbimõeldud planeeringuga korterid ja innovaatilised lahendused. Tunnustatud arhitekti Martin Aunini loodud silmapaistev fassaad, ruumikad rõdud ja avarad katuseterrassid, kust avanevad lummavad vaated vanalinnale ja merele, loovad luksusliku terviku. Vahetus läheduses on vanalinna võlu ja kesklinna võimalused, 2016. aastal ehitatavad uued Balti jaama turg ja Eesti Kunstiakadeemia, Telliskivi Loomelinnak ja Kalamaja ilu. Korterelamud on valmis.

 

Vaated vanalinnale ja merele

Ruumikad rõdud ja avarad katuseterrassid loovad luksusliku terviku, kus naudid lummavaid vaateid nii vanalinnale kui ka merele.

Modernne Balti jaama keskus

Vahetus läheduses, 2016. aastal renoveeritav, modernne ja mitmekesine kaubandus- ja teeninduskeskus, mille restoranid ja kohvikud on ideaalsed, et veeta kallimaga unustamatu õhtu või alustada tööpäeva, haarates kaasa maitsev hommikukohv.

Suurepärane asukoht Toompea jalamil

Asudes vanalinna ja Kalamaja piiril, Toompea jalamil, naudid vanalinna võlu ja kesklinna võimalusi, kus jalutuskäigu kaugusesse jäävad 2016. aastal renoveeritav Balti jaama turg, Eesti Kunstiakadeemia ja Telliskivi loomelinnak.

Kaasaegne arhitektuur ja innovaatilised lahendused

Südalinnale omane kaasaegne arhitektuur ja urbanistlik keskkond loob kõikide mugavustega luksusliku korterelamu, pakkudes Sulle läbimõeldud planeeringuga korteri, kus on erilist tähelepanu pööratud innovaatilistele sisekliima lahendustele. Boonuseks on eraldi panipaik jalgrataste hoidmiseks.